با سلام و احترام خدمت اساتید، کارکنان و دانشجویان گرامی با توجه به بخشنامه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی از تاریخ 1399/05/02 ساعت 12:00 کلیه سامانه های آموزشی و شهریه(اعم از انتخاب واحد، نمره، پرداخت الکترونیکی شهریه، صندوق رفاه، ثبت دروس برنامه ریزی ترمی و ...) تا اطلاع ثانوی از دسترس خارج می‌گردد.
اخبار

آتلیه های مهندسی معماری

همانطور که می دانید رشته محبوب مهندسی معماری یکی از رشته های اصلی در نظام مهندسی ساختمان کشور بوده و دانشجویان این رشته در طی دوره چهار ساله کارشناسی با مهارتهای طراحی معماری انواع فضاها، بناها با کاربری های مختلف از یک سو و دانش فنی مهندسی ساخت و ساختمان از سوی دیگر آشنا می شوند. فلذا جهت نیل به این اهداف طبق سرفصل وزارت علوم و تحقیقات و فناوری اکثر دروس این رشته شامل واحدهای عملی و کارگاهی می باشد.
فضای تدریس دروس عملی رشته مهندسی معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم شامل ۴ آتلیه طراحی بوده که در طبقه سوم دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه واقع شده اند .
 
تمامی آتلیه ها مجهز به ویدئو پروژکتور و پرده نمایش کرکره ای می باشد که به عنوان وسایل کمک آموزشی در تدریس دروس، در خدمت اساتید و دانشجویان می باشد. دروس عملی رشته معماری از قبیل طرحهای معماری، کارگاه ساخت و مصالح، هندسه کاربردی، طراحی فنی، بیان معماری در فضای این آتلیه ها قابل برگزاری می باشد.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی قم می باشد.