ثبت نام جهت پذیرش در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی قم بر اساس سوابق تحصیلی (بدون کنکور) بهمن ماه در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته/ناپیوسته تمدید شد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در سامانه مرکز آزمون: مدرک تحصیلی پایه، کارت ملی، شناسنامه، یک قطعه عکس ۳x4 و ارائه فیش واریزی به مبلغ ۴۶ هزار تومان (پرداخت در محل ثبت نام با دستگاه کارتخوان صورت می‌گیرد)

مکان ثبت نام:  قم، پردیسان، بلوار دانشگاه، دانشگاه آزاد اسلامی استان قم، ساختمان اداری، دفتر هماهنگی استانی

شماره تماس ضروری: ۳۲۸۰۷۰۷۰ (اداره کل روابط عمومی)

پس از سپری شدن مدت زمان ۴۸ ساعت از مرحله اول (ثبت نام در سامانه مرکز آزمون)، ثبت نام پذیرفته شدگان قطعی طبق اطلاعیه ذیل صورت می پذیرد:

اطلاعیه ثبت نام ویژه پذیرفته شدگان سال تحصیلی ۹۹-۹۸ (بهمن)

اخبار

آتلیه های مهندسی معماری

همانطور که می دانید رشته محبوب مهندسی معماری یکی از رشته های اصلی در نظام مهندسی ساختمان کشور بوده و دانشجویان این رشته در طی دوره چهار ساله کارشناسی با مهارتهای طراحی معماری انواع فضاها، بناها با کاربری های مختلف از یک سو و دانش فنی مهندسی ساخت و ساختمان از سوی دیگر آشنا می شوند. فلذا جهت نیل به این اهداف طبق سرفصل وزارت علوم و تحقیقات و فناوری اکثر دروس این رشته شامل واحدهای عملی و کارگاهی می باشد.
فضای تدریس دروس عملی رشته مهندسی معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم شامل ۴ آتلیه طراحی بوده که در طبقه سوم دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه واقع شده اند .
 
تمامی آتلیه ها مجهز به ویدئو پروژکتور و پرده نمایش کرکره ای می باشد که به عنوان وسایل کمک آموزشی در تدریس دروس، در خدمت اساتید و دانشجویان می باشد. دروس عملی رشته معماری از قبیل طرحهای معماری، کارگاه ساخت و مصالح، هندسه کاربردی، طراحی فنی، بیان معماری در فضای این آتلیه ها قابل برگزاری می باشد.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی قم می باشد.