نحوه‌ی استفاده و دریافت محتوای آموزشی اساتید

جهت دریافت فایل‌های آموزش غیر‌حضوری ارائه شده توسط اساتید مراحل زیر را می‌بایستی انجام دهید:
به نشانی https://forum.qom-iau.ac.ir مراجعه نمایید، پس از اولین مراجعه با صفحه درخواست نام کاربری و گذرواژه مواجه می شوید به صورت ذیل:

تصویر 1

تصویر ۱

راهنمایی ویژه دانشجویان اتباع: دانشجویان اتباع با توجه به اینکه کدملی ندارند، لطفا با شماره دانشجویی و رمزهای معمول خود بررسی فرمایند، در صورتی که موفق به ورود به سامانه نشدند به این لینک https://qom-iau.ac.ir/about/contact-us/contact-with-authorities-university#support مراجعه نمایند و درخواست پشتیبانی دهند، توجه فرمایید که قسمت شماره دانشجویی را حتما در فرم درخواست پشتیبانی تکمیل گردد، رمز عبور پس از بررسی درخواست پشتیبانی شما نهایتا تا ۴۸ ساعت بعد از درخواست شما پیامک می‌گردد.
بعد از ورود، با اولین صفحه‌ای که مواجه می‌شوید؛ به صورت ذیل می باشد:

تصویر 2

تصویر ۲

دانشجویان گرامی برای دریافت فایل آموزشی دروس مربوطه که توسط اساتید دانشگاه بارگذاری گردیده، پس از ورود به سامانه کلیه دانشکده ها، مقاطع تحصیلی و رشته‌های دانشگاه را ملاحظه می‌نمایید، در صفحه پیش رو با توجه به دانشکده و مقطع تحصیلی خود بر روی رشته تحصیلی مورد نظر کلیک نمایید.

تصویر 3

تصویر ۳

نکته: توجه فرمایید که هر دانشجو فقط اجازه فعالیت و مشاهده رشته تحصیلی خود را دارد و امکان دسترسی به سایر رشته های دانشگاه وجود ندارد.
پس از ورود به رشته تحصیلی خود با صفحه‌ای شبیه صفحه ذیل مواجه می‌شوید.

تصویر 4

تصویر ۴

توجه داشته باشید که در هر صفحه حداکثر ۲۰ موضوع (درس) ثبت شده آخر را مشاهده می نمایید و می بایستی برای مشاهده سایر دروس صفحات را تغییر دهید.
در صورتی که که فایل‌های آموزشی درسی را در فهرست رشته خود مشاهده نمی کنید، می بایستی پیگیری‌های مربوطه را با مدیر گروه رشته خود انجام دهید.
پس از کلیک روی درس مربوطه امکان مشاهده لینک دانلود فایل‌های مربوطه میسر گردیده است:

تصویر 5

تصویر ۵

با کلیک روی لینک های دانلود به صفحه مربوطه شبیه شکل ذیل منتقل می شوید:

تصویر 6

تصویر ۶

در صورت بروز مشکل، دانشجویان می‌توانند با مراجعه به نشانی ذیل، اقدام به مطرح نمودن مشکلات خود نمایند :

https://qom-iau.ac.ir/about/contact-us/contact-with-authorities-university#support

دریافت این مطلب آموزشی و مطالعه به صورت آفلاین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی قم می باشد.